حضور حماسی مردم بصیر شاهین شهر در راهپیمایی حمایت از اقتدار نظام جمهوری اسلامی
1398/10/27

حضور حماسی مردم بصیر شاهین شهر در راهپیمایی حمایت از اقتدار نظام جمهوری اسلامی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر ، مردم مومن و ولایی شاهین شهر و مسئولان شهرستان پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه با برگزاری راهپیمایی ضمن حمایت از اقتدار نظام جمهوری اسلامی، برخی اقدامات ساختارشکنانه را محکوم کردند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی تجدید عهد دوباره با آرمان‌های امام (ره) و شهیدان ، بر پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تاکید کردند و بر تداوم راه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای اسلام تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری تاکید کردند.

امام جمعه شاهین شهر ، معاونت سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه شهرستان و دیگر مسئولان، روحانیون ، نیروهای نظامی و انتظامی و مردم ولایت‌مدار شهرستان شاهین شهر با پیمودن مسیر مصلی نماز جمعه تا سه راهی فردوسی، ضمن همدردی با جان‌باختگان حادثه هواپیمای اوکراینی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز حمایت کردند.

راهپیمایان با شعارهایی همچون «ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند» و«پیروی از ولایت عامل قدرت ماست» از اقتدار نظام جمهوری اسلامی دفاع و شعارهای ساختارشکن ابراز شده در تجمع روزهای اخیر را نیز محکوم کردند.

شرکت کنندگان در پایان تجمع شعارهای «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر فتنه گر»، «راه نجات امت ولایت است ولایت» و «مرگ بر آمریکا» سر داده و بر اخراج همیشگی سفیر انگلیس تاکید کردند.

لازم به ذکر است که در پایان این راهپیمایی مردم شاهین شهر پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند.