تشییع پیکر سردار دل‌ها رفراندوم ملی بود
1398/10/27

امام جمعه شاهین شهربا اشاره به تشییع پیکر باشکوه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار کرد: تشییع پیکر پاک این شهید رفراندوم ملی برای نخبگان مقاومت بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر نماز جمعه 27 دی ماه 1398 به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه شاهین شهر برگزار گردید. سخنران پیش از خطبه جناب آقای نجیمی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات شهرستان شاهین شهر و میمه بودند.

حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی، امام جمعه شاهین شهر در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته با اشاره به تشییع پیکر باشکوه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار کرد: تشییع پیکر پاک این شهید رفراندوم ملی برای نخبگان مقاومت بود.

امام جمعه شاهین‌شهر، با بیان اینکه سقوط هواپیمای اوکراینی کام شیرین مردم از سیلی به استکبار را تلخ کرد، افزود: تشییع پرشکوه پیکر سردار دلها و همرزمانش اتحاد و وحدت مردم جمهوری اسلامی را برای جهانیان به تصویر کشید، حادثه هواپیمایی اوکراین دستاویزی برای دسیسه‌گران داخلی و خارجی برای تخریب انسجام ملی شد.

ایشان، با تاکید بر مسئولیت پذیری و عذرخواهی مسئولان مرتبط در بروز حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، خاطرنشان کرد: شاهد خطاها و حادثه‌های بسیاری در کشور بودیم که هرگز عذرخواهی و قبول مسئولیتی روی نداد.

حاج آقا هاشمی، تصریح کرد: جریانات ناراحت داخلی و خارجی از اتحاد، انسجام و وحدت مردم از گردهمایی دانشجویان برای یادواره شهدای اوکراین سواستفاده کردند. کشور در جنگ نفس گیر روایت‌ها قرار دارد و فریب‌خوردگان بدون توجه به این‌که مسبب اصلی این حادثه و بی‌ثباتی امنیتی در منطقه ترامپ و ترور سردار دل ها است، برای دستیابی استکبار و دشمنان به هدف دیرینه خود که تخریب انسجام و وحدت مردم است تلاش می‌کنند.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر، بر تقابل همیشگی حق و باطل و اسلام و کفر تاکید کرد و افزود: تقابل و ایستادگی و مقاومت در جمهوری اسلامی منطق فقهی جمهوری اسلامی است و سرنوشت کشورهای همچون مصر و لیبی و تخریب زیرساخت ها، امنیت و عدم رشدوتعالی آنان بیانگر تاثیر باج دادن به آمریکاست.