ائتلاف دزدان دریایی در خلیج‌فارس شکست خواهد خورد
1398/05/12

امام‌جمعه موقت شاهین‌شهر گفت: ائتلاف دزدان دریایی به سرکردگی آمریکا در خلیج‌فارس به‌یقین شکست خواهد خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه نماز جمعه 11 مرداد 98 به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه موقت شاهین شهر برگزار شد.
جناب آقای نجیمی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان یه مناسبت سالروز تشکیل این شورا به فرمان حضرت امام خمینی (ره) سخنران پیش از خطبه نماز جمعه این هفته بودند.

حجت‌الاسلام محمدرضا محمدی در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: ائتلاف دزدان دریایی به سرکردگی آمریکا در خلیج‌فارس به‌یقین شکست خواهد خورد.

امام‌جمعه موقت شاهین‌شهر افزود: رژیم آمریکا به دنبال برهم زدن امنیت خلیج‌فارس، تسلط بر منابع نفتی، مقابله باقدرت روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران و فروش بیش‌تر سلاح به کشورهای عربی در این منطقه است و حضور نیروی دریایی این کشور عامل اصلی برهم زدن ثبات و آرامش در این آبراه مهم بین‌المللی ست.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره حافظ امنیت تنگه هرمز و مانع حضور نامشروع آمریکا در خلیج‌فارس بوده است؛ آمریکا به اعتراف اغلب تحلیل گران بین‌المللی، نخواهد توانست از طریق ائتلاف دریایی قدرت نیروی دریایی کشورمان را بر خلیج‌فارس، دریای عمان و تنگه هرمز محدود کند.

حجت‌الاسلام محمدی هشدار داد: اگر نیروهای دریایی فرا منطقه‌ای دست از پا خطا کنند همان‌طور که کشتی انگلیسی را توقیف و پهپاد جاسوسی راهم سرنگون کرد باقدرت از منافع مشروع خود در این  دو دریای مهم و تنگه هرمز صیانت خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیانات مقام معظم رهبری در اجتماع گروه‌های جهادی اشاره کرد که گروه‌های جهادی باید گفتمان جهادی را به گفتمان عمومی در جامعه تبدیل کنند.

خطیب نماز جمعه موقت شاهین‌شهر ادامه داد: درحالی‌که برخی از مسؤولان در حادثه سیل فروردین امسال بی‌تحرک بودند گروه‌های جهادی متشکل از اقشار مردم ازجمله پزشکان و روحانیون به یاری سیل‌زدگان رفتند و حماسه خدمت آفریدند.

وی نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را نهادی باهدف زنده نگه‌داشتن شعائر اسلامی و انقلابی  و حامی انقلاب اسلامی در مقابل جنگ نرم دشمنان این نظام توصیف کرد.

امام‌جمعه موقت شاهین شهر اظهار داشت: حقوق بشر اسلامی در مقابل فریب‌کاری غرب در القای حقوق بشر غربی ایجاد شده است تا در دفاع از مظلومان عالم و احیای عدالت عمل کند؛ حقوق بشر غربی که آمریکا مروج آن است به دنبال کشتار کودکان یمنی، آشوب در کشورهای اسلامی هم چون عراق و سوریه، کشتار مردم شهر هیروشیمای ژاپن با بمب اتم، مسلح کردن رژیم آل سعود به انواع سلاح‌های مخرب و آوارگی ملت مظلوم فلسطین است.

وی سال‌روز تأسیس انقلاب مشروطه را یاد آوری کرد که علامه شهید فضل‌الله نوری به دنبال مشروطه مشروعه و اجرای قوانین اسلامی پس از قیام مشروطه در کشور بود، اما این قیام با نفوذ انگلیس و عوامل وابسته‌اش منحرف شد و اسلامی باقی نماند.

حجت‌الاسلام محمدی، با تبریک سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) به خانواده‌های ایرانی توصیه کرد از سیره اهل‌بیت در ترویج ازدواج‌های آسان و ارزان تبعیت کنند و به فرهنگ منحط غربی در این‌باره که به دنبال تجمل‌پرستی است عمل نکنند.

خطیب موقت نماز جمعه سالروز تسلیت امام جواد(ع) را تسلیت گفت که آن حضرت می‌فرماید، اگر به خداوند متعال توکل کنیم نباید نگران دشمنی‌های دشمنان اسلام باشیم.

وی اضافه کرد : جامعه‌ای که به خدا توکل کند خداوند به آن جامعه عزت و پیروزی و به دشمنان آن جامعه هم شکست وزوال می‌دهد.