اخبار دیگر رسانه ها

شماره صدوچهل نشریه خط حزب الله:

با به بن‌بست رسیدن ایده غرب‌گرایان برای حل مشکلات کشور، خط رسانه‌ای جدیدی را آغاز کرده‌اند

افشای خط غرب‌گرایان

ادامه مطلب

یکی از موضوعات مهم و پیچیده در حوزه علوم انسانی مساله انسان شناختی است، زیرا هم به درون انسان و هم به برون او توجه دارد. در حوزه انسان شناختی نیز یکی از مهم ترین مفاهیم اخلاقی که همواره مورد بحث در محافل گوناگون فرهنگی، اجتماعی و حتی سیاسی بوده، عفاف و حجاب است.

ادامه مطلب

عضو هیئت علمی دانشگاه قم گفت: قلم متعهدانه یکی از عوامل مهم هدایت و آگاهی بخشی به آحاد جامعه به شمار می رود.

ادامه مطلب
13 تیر
کانون‌های مساجد، خانه انقلاب باشند
دسته بندی :
بازدید :
0

حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری مرجع عالیقدر جهان تشیع گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با مهربانی، خانه انقلاب و متدینین باشند.

ادامه مطلب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیغام شفاهی از اقدام پیگیرانه و حضور میدانی امام‌جمعه‌ی خرمشهر برای حل مشکل آب شرب این شهر، آبادان و روستاهای هم‌جوار آنها قدردانی کردند.

ادامه مطلب

سرلشکر سلیمانی در پیامی مواضع اخیر رئیس جمهوری در قبال آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها را ستودنی و مایه مباهات و افتخار دانست.

ادامه مطلب

شماره صدوسی‌ونه نشریه خط حزب الله:

بن‌بست غرب‌گرایی
با خروج یکجانبه آمریکا از برجام، و حل نشدن مشکل تحریم‌ها، ناکارآمدی نسخه‌های وارداتی، بار دیگر ثابت شد

 

ادامه مطلب
13 تیر
طرح قرآنی بشارت 1452 ؛ طرحی برای همگان
دسته بندی :
بازدید :
0

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما: ​طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۲ با محوریت حفظ و مفاهیم جزء​ سی ام قرآن کریم ، طرحی همگانی است و افرادی که به صورت خانوادگی و گروهی شرکت کنند از امتیاز بالاتری برخوردارند.

ادامه مطلب
12 تیر
من میترا نیستم!
دسته بندی :
بازدید :
0

شهیده زینب کمایی از شهدای شاهین شهر , شهید شاخص دانش آموزی سال 1397 است.
 

خاطرات/وصیتنامه/تصاویر/فیلم مستند

ادامه مطلب

قبول کردن این سند، سیاهی مطلق است و اگر قبول نکنیم، اتفاقی ایجاد نخواهد شد و تحریم‌ها به روال قبل ادامه خواهد یافت؛ درحالی‌که پذیرش این سند خودباختگی، بردگی و تسلیم مطلق است و کسانی که حامی عضویت و پیوستن به این کنوانسیون هستند باید به سؤالات بالا به‌صورت شفاف پاسخ دهند و برای مردم و علما به‌صورت شفاف بیان کنند که هدف از این کنوانسیون چیست.

ادامه مطلب

دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: در حال حاضر شعار ما «هم‌زیستی مؤمنانه» است و با این شعار به دنبال کاهش آسیب‌های اجتماعی در قالب فرهنگ و هنر هستیم.

ادامه مطلب

شعار «خدمت کریمانه به رسم اهل‌بیت(ع)» توسط ستاد بزرگداشت دهه کرامت به عنوان شعار دهه کرامت 97 اعلام شد.

ادامه مطلب

مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه معتقدیم جامعه در کنار مسائل حزن و غم به به شادی سنجیده و حکیمانه هم نیاز دارد، افزود: جشن های دهه کرامت موجب شادی و نهادینه کردن شادی در جامعه می شود که کار ستودنی است و بعد از جشن های نیمه شعبان شاهد جشن های دهه کرامت نیز هستیم.

ادامه مطلب

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با بیان اینکه ربا، کم ­فروشی و رشوه مصادیقی از منکر «اقتصادی» است، گفت: بی ثباتی و‌ آشفتگی بازار ارتباطی به عوامل خارجی ندارد چون هنوز نه فروش نفت متوقف و نه تحریم‌ها اعمال شده است، نه پاسخ مستقیمی از اروپا دریافت کرده‌ایم­ و هیچ اتفاقی در ورود و خروج مباحث ارزی اتفاق نیفتاده است.

ادامه مطلب

آیت الله سید احمد خاتمی سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری ، سخنان اخیر رییس جمهوری برای مقابله با آمریکا را 'درست' خواند و گفت: از این سخنان و هر دعوتی به وحدت و اتحاد استقبال می کنیم.

ادامه مطلب